Mountfield

Společnost Mountfield je největším prodejce zahradního vybavení a bazénů v ČR. Po celém území provozuje síť více než 50-ti prodejen a k dispozici je tento rok i e-shop s možností nákupu online. Máloco ale společnost proslavilo tak, jako nejrůznější slevy a akce a proto se jedná o jasnou první volbu i na naše stránky. Oficiální prezentace firmy se nachází na adrese mountfield.cz a u nás si můžete přečíst vše o jejích slevách a výprodejích na jednom místě.

Slevy, akce a výprodeje společnosti Mountfield

Ryze českou společnost Mountfield založil pan Ivan Drobhlav už v roce 1991. Za více než 20 let se původně malá firma se zahradními stroji ze zahraničního dovozu vypracovala v největšího hráče na poli zahradní techniky, vybavení a bazénů. První kamenná prodejna byla otevřena v Mnichovicích u nedaleko pražských Říčan. Dnes Mountfield funguje i na Slovensku, a dohromady v obou dvou státech aktuálně najdeme už přes 70 prodejen.

Zajímavostí můžete být, že pan Drbohlav v několika rozhovorech zmínil, že jméno Mountfield považuje za jednu z velkých obchodních chyb. Běžní lidé mají totiž problém například tuto značku správně napsat či vyslovit. Značka se o se však se zahraničně znějícím jménem mezi zákazníky zapsala na výbornou. Kromě nízkých cen a častých slevových akcí za to vděčí i prvotřídnímu servisu a službám.

Aktuální ceník a online katalog

Pravidelně na začátku každého roku vychází nový katalog zboží ve kterém jsou určen zboží na další rok. Na našich stránkách se tento ceník s veškerým zbožím společnosti můžete prohlédnout. Upozorňujeme však, abyste uvedené ceny nebrali příliš vážně. Upřímně řečeno jsou ceny trošku nadsazené, aby pak různé slevy a výprodeje, kterých je v průběhu každého roku nespočet, vypadaly lépe. Všem čtenářům proto doporučujeme raději vyčkat a zahradní zboží nakoupit až následně s výraznou slevou.

Pravidelné slevové akce

Společnost Mountfield svou slávu získala především díky bohatým výprodejům a slevových akcím. Těch je v průběhu celého roku zhruba deset a pokud se zaměříme jen na ty velké, ke kterým běží například i televizní kampaň, pak se bavíme asi o 4. Celý kalendář aktuálních akcí pro rok 2017 si můžete prohlédnout v samostatné sekci.

Pokud se zaměříme jen na ty velké kampaně – začátkem každého roku startuje populární kolo štěstí. To je na přelomu března a dubna následované velkými jarními výprodeji. Na přelomu května a června Mountfield zařazuje populární akci pod názvem sleva 50 procent, kdy jak název napovídá, seženete veškeré zboží až o polovinu levněji. A nakonec přichází třešnička na dortu – velké posezónní výprodeje.

Nakupte bazény za nejnižší ceny na trhu

Speciální místo v katalogu firmy zaujímají pak všechny nadzemní a zapuštěné bazény. Mountfield je vůbec největším prodejce zahradních bazénů v Česku a je to znát i na doprovodných službách, které k nim nabízí. Pokud si například zakoupíte sadu bazénů Azuro i s příslušenstvím, pracovníci společnosti vám ho zadarmo dovezou nainstalují a zprovozní a to i s instalací veškerých doplňku.

O tom, že bazény již dávno nejsou jen luxusním zbožím pro bohaté svědčí i ceny. Pokud si chytře počkáte na některý z výprodejů, můžete získat oproti původní katalogové ceně až 50% slevu. U nás najdete v samostatné části všechny akce bazénů Mountfield pro rok 2017. S těmito informace už nikdy nezaplatíte za zahradní techniku a vybavení ani korunu navíc.

Tagy: mountfield cz ceník veškerého zboží