Posezónní výprodej

Posezónní výprodeje představují jedinečnou příležitost, kdy nakoupíte veškeré zboží společnosti Mountfield až se 70% slevou. Tato akce se vztahuje jak celý sortiment tedy kromě sekaček a křovinořezů také na zahradní nábytek, bazény infrasauny a dokonce i krbová kamna. V textu níže se podíváme, které modely klesly vůbec nejvíce a do kterých se vyplatí na konci sezóny investovat. Na stránkách firmy Mountfield si pak můžete kompletní katalog prohlédnout online.

Posezónní výprodeje firmy Mountfield

V našich článcích se podrobně věnujeme slevám a výprodejům firmy Mountfield. Sledujeme aktuální slevy a radíme čtenářům, kdy je správný čas na koupi. Zcela objektivně proto můžeme říci, že jestli plánuje v nadcházejících měsících nakoupit něco na chatu či do domu u společnosti Mountfield, nastal nyní ten správný čas.

Nikdy v průběhu nebyly ceny tak nízké a v tomto roce už ani nebudou jako je právě v srpnu a září, kdy probíhají velké posezónní výprodeje úplně na vše. Společnost uvádí, že slevy dosahují až 70%. To se ale týká pouze vybraného sortiment. A které tedy zboží se v letošních výprodejích vyplatí kupovat nejvíce?

Sekačky s největší slevou

Pomyslným vítězem mezi zahradními sekačkami je benzínový model EPL 424 TR, jehož cena klesla z 9800 Kč na krásných 3900 Kč. To představuje snížení o celých 60% procent. Bohužel radost trochu kazí to, že na tento model je poskytována „jen“ standardní dvouletá záruku. Firma Mountfield nás ale zhýčkala a představovali bychom si nadstandardní 7-mi letou. I tak se ale jedná o dobrou koupi.

Na druhém místě se umístila sekačka benzínová sekačka Ariens Razor se slevou 52% – z 27 300 Kč na 12 990 Kč. A to už je opravdu jiné kafé. Jedná se o velmi kvalitní a prémiový model, se kterým bez námahy posekáte i rozsáhlé trvaní plochy. Ariens Razor je vyroben v USA s použitím kvalitních japonských motorů Subaru. Tato prémiová sekačka je nyní díky posezónním výprodejům dostupná každému.

Ceny kterých bazénů klesly nejvíce

Jak jsme již detailně probírali v našem článku věnovaným bazénům, z celé řady důvodů se bazény vyplatí kupovat rovnou v celých sadách i s příslušenstvím, které stojí ve finále pomalu více, něž samotný bazén. Slevy všech bazénových sad jsou v tomto hledu víceméně stejně a není rozdíl v tom, jestli koupíte nadzemní bazén Azuro o průměru 3.6m, 4.6m nebo 5.6m ani v tom, jestli zvolíte raději sadu De Luxe se solárním ohřevem nebo Galaxy s luxusnějším tepelným čerpadlem. V posezónních výprodejích se slevy v obou případech pohybují kolem 50-ti procent.

Zahradní nábytek, co vydrží i na příští sezónu

U zahradního nábytku už je situace rozdílná. Zde se výše slev významně liší a to v závislosti na materiálu nebo druhu nábytku. Nejvíce klesla velmi pěkné polohovací křeslo Victoria, které je jako stvořená na posezení na zahradní terásce či verandě. Křeslo je vyrobeno z tropického dřeva meranti, což sebou obnáší i zvýšené nároky na údržbu. Správně ošetřené meranti však vydrží i poměrně nevlídné povětrnostní podmínky. Obecně však ceny zahradního nábytku klesly kolem ve výprodejích i o polovinu a tak si zde bez problémů vyberete. Navíc ceny si můžete lehce srovnat s ceníkem veškerého zboží, který najdete v odkazu.

Nakupte nyní kamna na zimu

Situace u kamen je rozdílná než u ostatního sortimentu. Zatímco radost z nové sekačky či bazénu si již v aktuálním roce příliš neužijete, sezóna sporáků a kamen zanedlouho teprve přijde. I proto je rozumné na nákupy myslet s předstihem. Posezónní výprodeje k tomuto představují ideální příležitost.

Ceny krbových a kachlových kamen klesly, ale je pravda, že ne tak výrazně, jako u ostatních druhů zahradního zboží. Průměrný výše slev se pohybuje většinou kolem 20 – 40 %. Najdou se však i výjimky. Příkladem mohou být nejlevnější krbová kamna bez výměníků Uni1700, která se v současnosti prodávají za 6190 Kč místo původních 12 990 Kč, což představuje rozdíl 52% – nejvíce ve své kategorii.

Infrasauny díky výprodejům už nejsou nedostupný luxus

Trendem posledních let jsou domácí infrasauny, které byly do ceníku společnosti Mountfield zařazeny teprve nedávno. Ty umožňují přenést luxus pravé finské sauny přímo do pohodlí vašeho domova – bez páry nebo nebezpečného rozžhaveného uhlí. Cenově nejdostupnější model představuje infrasauna Mariana, jejíž cena v současném posezónním výprodeji klesla o 41% na 17 290 Kč. Výhodou je možnost umístěný v jakémkoliv vytápěném interiéru jako je ložnice, domácí fitness, atd. Podrobné informace nejen o všech infrasaunách, najdete i v oficiální prezentaci na Mountfield.cz.

Tagy: mountfield akce 50 procent sleva