Bazény

Společnost Mountfield, náš největší prodejce bazénů a zahradní techniky, připravil i v tomto roce velkou výprodejovou akci na všechny své bazény, kterou momentálně můžete využít ve všech prodejnách i internetovém obchodě. Níže jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího, co v současné akci z bazénů a bazénového příslušenství můžete zakoupit. Kompletní katalog si pak můžete prohlédnout na oficiálních stránkách společnosti na adrese mountfield.cz/ba­zeny.

Akce na modely bazénů Mountfield 2017

Bazény již dávno nejsou symbolem luxusu a díky současné akci firmy Mountfield na bazény si je tak v tomto roce můžete dovolit opravdu každý. Výprodejové ceny se vztahují nejen na modely z minulého roku, ale najdete mezi nimi i dokonce i některé letošní kusy. V textu níže se podíváme na ty nejvýhodnější a nejlevnější z nich a povíme si, jak bazén správně vybírat, i které bazény jsou v současnosti i zákazníků této zahradní společnosti nejoblíbenější.

Zapomenout nesmíme ani na bazénové příslušenství jako jsou například tepelná čerpadla, solární ohřev, schůdky, krycí plachty, protiproudy nebo bazénové chemie. Ty jsou totiž s provozem bazénu nerozlučně spjaté a jejich celková cena může být v součtu i dražší než samotný bazén. Proto je dobré pečlivě vybírat i toto příslušenství. Sami můžete nahlédnout do ceníku veškerého zboží a posoudit sami.

Nejoblíbenější zahradní bazény v ČR

Zdaleka nejoblíbenější bazény, které v katalogu společnosti Mountfield najdeme i v roce 2017, jsou zahradní nadzemní bazény Azuro. Ty jsou naprosto ideální v létě na jakoukoliv zahradu. Jsou velmi kvalitní a cenově velmi dostupné – v současné akci seženete nejlevnější modely již od 6800 Kč!

Jejich velkou předností je, že se dají jednoduše postavit na každou zahradu nebo i libovolně zapustit do země. Těleso bazénu je vyrobeno z kvalitního německého plechu a hravě snese i tuto možnost. Pro svoji univerzálnost se tak jedná o nejoblíbenější bazény nejen u firmy Mountfield, ale i obecně v celé České republice.

Nadzemní bazény Azuro za zlomek ceny

A které bazény Azuro se v současné akci společnosti Mountfield vyplatí nejvíce? Jednoznačného vítěze vybrat nejde. Stejně jako v minulém roce, i v tom letošním záleží především na preferovaných rozměrech. Pokud chcete raději kruhový bazén, jsou v katalogu připraveny modely Azuro 400, 401, 402, 403, 404 a 406. Oválné tvary pak poskytují 405 a 407.

Ceny se odvíjejí podle velikosti, tudíž nejlevnější model Azuro 400 o průměru 3,6m je také ten nejmenší. Ceny se pak s narůstajícími rozměry úměrně zvětšují. Pokud se podíváme na preference českých zákazníků, je nejvíce kupovaný právě zmíněný nejlevnější model. To ukazuje, že na lehké letní osvěžení pro rodinu 3,6 m bez problémů stačí. V současné Mountfield akci ceny všech bazénů klesly stejně a to v průměru o 45%. Více v sekci Velká akce Mountfield – 50% na vše.

Solární ohřev, tepelná čerpadla, plachty a další příslušenství

Nedílnou součástí všech bazénů je také nezbytné příslušenství jako písková filtrace, schůdky, bazénová chemie nebo vysavače. Většina lidí také využívá zastřešení bazénů, ať už ve formě plachet či zásuvných střech a vhod přijde i solární ohřev nebo teplené čerpadlo. Háček je v tom, že cena tohoto příslušenství může vyrovnat nebo i překročit cenu samotného bazénu.

Například nejmenší bazén Azuro 400 vyjde v současné akci na 6790 Kč. Základní písková filtrace, které je k němu potřeba, stojí po slevě 5350 Kč. Tedy téměř stejně, jak bazén sám. A znovu zdůrazňujeme, že bez této filtrace nelze bazény používat, protože obzvláště v létě se voda znečistí během okamžiku.

Bazény se vyplatí kupovat v sadě

To vše je důvod, proč doporučujeme raději kupovat zahradní bazény v sadě rovnou s veškerým příslušenstvím. Dobrá zpráva je, že současné akce bazénů Mountfield se v aktuálním roce vztahují i na tyto sety. Například právě zmiňovaný bazén Azuro 400 v sadě De Luxe, ke kterému dostanete pískovou filtraci, schůdky, solární ohřev a dopravu a montáž zdarma, vyjde v aktuálních výprodejích pouze na 16 580, tedy výrazně levněji, než by vyšla každá z nich samostatně. Všechny aktuální slevy, nejen těchto bazénů, pak najdete v samostatné sekci.

Nafukovací zahradní bazény hlavně pro děti

V katalogu firmy Mountfield najdeme v tomto roce i nafukovací bazény a to pod značkou Swing. Jedná se skutečně jen o jednoduché zahradní bazény určené na léto na chatu, ideálně pro děti. Nejlevnější model vyjde v současné akci na 1190 Kč a má průměr 3 m. Nejluxusnější nafukovací bazén Swing Family, určeny pro celou rodinu, o rozměrech 5,5m a hloubce 1,2m vyjde v akcích na 7300 Kč.

Rodinné zapuštěné bazény do země

Mountfield prodává i luxusní zapuštěné a sklolaminátové bazény do země i do interiéru, které jsou nyní k dostání za zlomek původní ceny. I tak se však jedná o luxusní záležitost za ceny překračující i po slevě často 100 000 Kč. V katalogu najdeme bazény sklolaminátové, kompozitní, keramické i fóliové.

Ceny těchto bazénů startují na 50 000 Kč a jedná se o modely určené jen malému množství klientů. Jejich kompletní nabídku si proto můžete prohlédnout na oficiálních stránkách bazeny-mountfield.cz. Pokud jako většina sháníte spíše klasický bazén na zahradu, odkázali bychom vás spíše k bazénům Azuro podrobně probíraných výše.

Tagy: mountfield cz ceník veškerého zboží