Mountfield.cz oslava 50

Každý rok si pravidelně náš největší prodejce zahradního vybavení a techniky pro nás připravuje mnoho slevových akcí. Jednou z nich je také Mountfield.cz oslava 50 % na vše. Jak název napovídá, ke každoročním narozeninám je možné vybrané výrobky z katalogu zboží pro rok 2018 zakoupit až s 50% slevou. A to jak v kamenných prodejnách tak i přes e-shop. Zahradní sekačky, traktory křovinořezy, a dokonce i zboží ze stránek mountfield.cz/pet­klub (vybavení a krmivo pro domácí mazlíčky). Akce se vztahuje i na vybrané druhy bazénů. A jaké slevy jsou na internetovém obchodě nejpopulárnější?

Na oslavu 50% na vše od Mountfield.cz

Ušetřit můžete opravdu desítky tisíc korun. Zahradní vybavení nepatří mezi nejlevnější, tudíž slevy mohou být skutečně značné. Např. zahradní bubnovou sekačku sekačku BDR 581 SP Perla, která poseče i rozsáhlé plochy, zakoupíte jíž za 18 990 Kč z původních 33 990 Kč. Pokud hledáte něco skromnějšího, jistě oceníte elektrickou sekačku Levita LM 32K, která je na menší zahrady naprosto ideální. Díky Mountfield.cz oslavě s 50 % na vše za ni utratíte jen 1450 Kč, což je sleva bezmála 50% z původních 2 790 Kč.

Z dalších výrobků z katalogu zboží, které e-shop nabízí, můžeme doporučit plynové grily značky Char-Broil, které oceníte zejména v létě, kdy můžete pozvat přátele na grilování, ratanový zahradní nábytek, který v akcích seženete za opravdu výhodné ceny a nebo třešničku na dortu z ceníku veškerého zboží – bazény Azuro. Značka Azuro se stala ztělesněním kvalitních bazénů za lidovou cenu. Nyní i je seženete za ještě lepší ceny a to i včetně veškerého bazénového příslušenství, jako je bazénový chemie, solární ohřev, filtrace, schůdky, vysavače, zastřešení a další.

Nakupte přes e-shop z rozsáhlého katalogu zboží

Pokud máte zahradu či rodinný dům, jste zde správně. Firma Mountfield je tím nejlepším místem, kde veškeré vybavení zakoupíte. Založena byla v roce 1991 a každoročně ke svému výročí pořádá oslavu s 50 % slevami na vše z celého katalogu zboží. A nejen to. Těšit se v tomto roce může na výhodné předprodeje před začátkem sezóny, kolo štěstí, tématicky ladění slevy a akce i klasické a velmi oblíbené posezónní výprodeje, které probíhají v srpnu a září. Zkrátka na Mountfield.cz je vždy ten správný čas udělat si oslavu a nakoupit za ty nejlepší ceny, které v Čechách nemají konkurenci. S 50% slevou to nikdy nebylo výhodnější.

Tagy: mountfield.cz oslava 50