Ceník zboží

V dnešním článku se blíže podíváme na ceník s veškerým zbožím společnosti Mountfield pro rok 2017. Vzhledem k tomu, že v katalogu firmy jsou tisíce různých položek, nemůžeme obsáhnout všechno. Kompletní sazebník si můžete prohlédnout na oficiálních stránkách na adrese mountfield.cz. My se proto zaměříme jen na ty podle nás nejlepší kusy roku 2017 a kromě běžných katalogových cen si povíme, v jakém období nakoupíte toto zahradní vybavení nejlevněji.

Ceník s veškerým zbožím Mountfield.cz

Na začátek je nutné upozornit, že ceny uvedené v ceníku rozhodně nejsou konečné. Mountfield.cz si na začátku každého roku vydává sazebník s katalogovými cenami, v průběhu různých slevových akcí a výprodejů, kterých je v každé sezóně až 10, klesají ceny často i o 50% oproti těm uvedeným v ceníku. Berte proto prosím tato čísla s rezervou a pokud opravdu chcete ušetřit, vždy si počkejte na nějaký ten výprodej u této společnost. Nyní již slibovaný sazebník jednotlivých produktů. V každé sekci si uvedeme TOP3 nejoblíbenější stroje mezi českými zákazníky.

Benzínové a elektrické rotační sekačky

Ze všech druhů sekaček z katalogu firmy Mountfield.cz jsou zdaleka nejvíce oblíbené ty rotační. Z rotačních pak máme ještě na výběr ty elektrické nebo s benzínovým motorem. Z ceníku firmy Mountfield.cz je v tomto roce nejprodávanější benzínová sekačka s pojezdem NT 484 TR za katalogovou cenu 12 990 Kč. V akcích a výprodejích jako je třeba ten posezónní ji však seženete už za cenu kolem 7700 Kč, tedy téměř s více než 40-ti procentní slevou. Pokud chcete získat ty nejlepší ceny, vyplatí se využít posezónních výprodejů, které se opakují se železnou pravidelností každý rok.

Další TOP modely

Dvojku pak tvoří elektrická rotační sekačka BluePower 37E za cenu uvedenou v ceníku 7350 Kč. Spolu s ní získáte i nadstandardní záruku 7 let a k tomu posezónní prohlídky zdarma. Pracovníci firmy Mountfield vám ji také zdarma na určené místo dovezou a zprovozní. Veškerý servis je již obsažen v ceně. TOP3 nejprodávanějších produktů pak uzavírá cenově nejdostupnější benzínová sekačka s pojezde z řady economy line EPL 424 TR za cenu 9800 Kč. Také na ní se vztahuje doprava zdarma, záruka je již však standardní 2 roky. Pokud si počkáte na některou ze slevových akcí, lze tento stroj sehnat i za 3900 Kč.

Oblíbené nadzemní bazény Azuro

Vlastní bazén již dávno nemusí být jen luxus. To dokazují především bazény typu Azuro, které vyniká skvělou kvalitu a velice dostupnou cenou. V aktuálním roce Mountfield svůj ceník rozšířil o několik dalších modelů. Nejraději lidí u Mountfieldu mají bazény Azuro 400 o průměru 3,6m, hloubkou 1,07m a s katalogovou cenou 11 030 Kč.

My bychom však raději doporučovali kupovat bazény v celých sadách, protože ve finále tak výrazně ušetříte za příslušenství, které je stejně potřeba. Sadu bazénu Azuro 402 Galaxy vyjde v ceníku sice na 71 865 Kč, ale za tuto cenu dostanete i pískovou filtraci, teplené čerpadlo, schůdky a montáž a dopravu zdarma. V akcích a výprodejích navíc cena sady klesá až na 34 500 Kč, což už se vyplatí. Zde si pak můžete prohlédnout aktuální akce bazénů pro tento rok.

Univerzální pomocník křovinořez

Firmy Mountfield nabízí ve svém katalogu především křovinořezy značky Oleo-Mac, jež se osvědčily léty praxe. Nejprodávanější model patří zároveň k těm nejlevnějším. Jedná se Oleo-Mac Sparta 250 S za cenu v ceníku 9890 Kč. Na základní posekání zahrady určitě stačí a k tomu si ho i většina uživatelů pořizuje. Na druhé místě už je o něco kvalitnější stroj, který bychom doporučili i my. Jedná se o Oleo-Mac BC 240 T a kromě silnějšího motoru získáte i 7 let záruku a každý rok posezónní servis zdarma. To podle nás za menší příplatek – tento model se prodává za 13 090 Kč rozhodně stojí. Na třetím místě pak je Oleo-Mac Sparta 380 T za cenu 14 290 Kč

Nářadí Fiskars a Wolf Garten

Z veškerého zahradního nářadí a zboží najdete v ceníku firmy Mountfield.cz především dvě značky – Fiskars a Wolf Garten. Od nich pak můžete zakoupit nejrůznější sekery, pily, hrábě, hrábě, lopaty, nůžky na živý plot. Zákazníci nejvíce kupují nesmírně praktické a pohodlné nůžky na větve PowerStep značky Fiskars, jež v ceníku můžete najít za 1630 Kč. Dvojka je zasouvací pilka Fiskars, která vyniká svou nízkou hmotností 200g. Na třetím místě jsou hrábě Wolf Garten, jejichž předností je především velmi nízká cena – 295 Kč.

Zahradní nábytek pro letní posezení

V ceníku s veškerým zbožím firmy Mountfield najdete v tomto roce také bohatý výběr zahradního nábytku. Na zahradu a do venkovních podmínek je asi nejpraktičtější nábytek z ratanu – je lehký na přenáší, na rozdíl od dřeva snese i déšť a nepříznivé podmínky a nestojí moc. Např. ratanový stůl Claudia přijde v katalogu na 7590 Kč, křeslo Naomi bez bočnic na 3890 Kč a například populární balkonová sestava Salma na 8490 Kč. Nemusí snad už připomínat, že v akcích a výprodejích mohou uvedené ceny klesnout i na polovinu.

Krbová kamna zahřejí nejen v zimě

V katalogu firmy Mountfield můžete vybírat mezi krbovými kamny s výměníkem nebo bez. Ty s výměníkem lze připojit i na ohřev teplé vody, jsou kvalitnější a také dražší. Na víkendovou chatu proto obvykle stačí ty bez výměníku. Z nich jsou nejprodávanější krbová kamna Hartola za cenu 15 200 Kč, následovaná kamny Colima (23 800 Kč) a Trentino11 za cenu 18 200 Kč. Další podrobnosti nejen ke krbovým kamnům naleznete na oficiálních stránkách Mountfieldu.

Tagy: mountfield cz ceník veškerého zboží