Aktuální slevy

Češi nejrůznější slevy, akce a výprodeje milují a Mountfield, jako ryze česká firma, si je toho dobře vědoma. V průběhu celého roku se proto můžeme těšit na bezpočet slevových akcí. My se teď podíváme na podrobný kalendář těchto akcí pro rok 2017 a také na to, které z nich se vyplatí nejvíce a kdy je vhodné spíše počkat. Na oficiálních stránkách mountfield.cz se o nich dozvíte vždy jen pár dní předem. Díky nám však o nich budete vědět už s velkým předstihem!

Aktuální slevy firmy Mountfield

Oficiálně Mountfield začátek svých aktuálních slev nesděluje. Samozřejmě kdyby lidé dopředu věděli, že za 3 týdne bude jejich vybraná sekačka stát o polovinu méně, s nákupem by počkali. Podle minulých let lze již dobře konání jednotlivých akcí vysledovat a nákup si díky tomu pečlivě naplánovat.

Všem našim čtenářům vždy radíme, neohlížet se na ceny uvedené v ceníku a vždy raději počkat na některý z pravidelných výprodejů. Ušetřit můžete od několik stovek až po tisíce korun v případě dražšího zahradního vybavené, jako jsou sekačky, zahradní nábytek, infrasauny nebo bazény.

Sezónu startuje kolo štěstí

Každý rok už pravidelně startuje akce s názvem kolo štěstí, kterou zná asi každý. Začíná obvykle hned na začátku roku a její trvání se může protáhnout až do začátku února. Aktuálně se slevy tento roku pohybují od 30% do 70% procent, podle toho, jaké máte štěstí při točení.

Na kole jsou i 4 pole se 100% slevou. Akce se vztahuje na všechny výrobky z katalogu firmy Mountfield a výše slev v průměru dosahuje necelých padesát procent. Sice záleží v tomto případě dost na štěstí, ale lidé si tuto akci velmi oblíbili. Méně než 30% si totiž neodnese nikdo.

Velký jarní předsezónní prodej

Sama firma Mountfield tvrdí, že chce všechny zahrádkáře připravit na aktuální sezónu, proto každoročně pořádá také velké jarní předsezónní výprodeje. Ty startují obvykle s koncem března či na začátku dubna a trvají až 3 týdny. Slevy jsou zde kolem 50-ti % a podle našich zkušeností zde obvykle nakoupíte levněji než v kole štěstí. Jedná se o dobrou šanci k nákupu. Po sezónně je sice možné většinu věcí nakoupit ještě levněji (viz. níže), ale takto budete mít alespoň dost času, abyste zahradní vybavení dostatečně využili.

Slevy 50% na vše

Slevy 50% na vše je název krátké, většinou týdenní až 14-ti denní akce, která běží většinou na přelomu května a června, jak název napovídá, jedná se o takové krátké opakování jarních výprodejů a pro všechny zahrádkáře představuje ideální příležitost, jak ještě dokoupit potřebné zahradní vybavení uprostřed sezóny. Aktuální slevy v této akci jsou obvykle nižší a nestává se, že by překročili 50 procent. Podrobnosti o těchto dvou konkrétních slevách najdete v našem článku Akce roku 2017: velká sleva 50 %.

Nejlepší ceny najdete v posezónních výprodejích

S železnou pravidelností startují u Mountfieldu na začátku srpna vždy velké posezónní výprodeje. Aktuální slevy v této akci se pohybují až kolem 70% a s přehledem se jedná o nejlepší období v roce, kdy všechny ty sekačky, křovinořezy, infrasauny, krbová kamna, bazény, grily nebo zahradní nábytek nakoupit. Nižší ceny zde v celém roce opravdu neseženete. Dobrá zpráva je, že posezónní výprodeje a následné doprodeje trvají vlastně až do konce září, takže času na koupi je dost.

Takto nízké ceny mají samozřejmě i svůj důvod a je každému jasné, že nově koupený zahradní stroj či nábytek si v polovině srpna a na začátku září příliš neužijete. Všichni prodejci zahradního vybavení si tímto způsobem „likvidují sklad“, aby v příštím roce mohli zařadit nové aktuální modely. Jen díky tomu mohou ceny klesnou takto nízkou. Pokud tedy hledáte tu nejlepší koupi a nebo máte vyhlédnutý druh zboží, který lze využít po celý rok, určitě neváhejte a posezónní výprodeje využijte. Podrobněji to nejlepší z posezónních výprodejů, probíráme v samostatném článku.

Tematické akce v průběhu celého roku

Výše jsme si probrali největší slevové akce, které Mountfield.cz v průběhu celého tohoto roku pořádá – kolo štěstí, jarní výprodeje, 50% na vše a posezónní výprodeje. To ale zdaleka není vše, co Mountfield svým zákazníkům nabízí. V průběhu celého roku se vždy objevuje řada tematických akcí, kde zakoupíte například jen sekačky a křovinořezy se slevou až 60%.

Jindy se zase aktuální slevy vztahují jen na nadzemní bazény, zahradní nábytek. Využít jsme mohli i týden na grilovací vybavení, infrasauny a v zimě jsou to typicky sněhové frézy. Prostoru k výhodnému nákupu je tak u firmy Mountfield i v tomto roce opravdu dost. Podrobnosti k těmto akcím můžete sledovat také na oficiálních stránkách společnosti.

Tagy: mountfield cz ceník veškerého zboží, mountfield akce 50 procent sleva