50% na vše

Pokud se chystáte na koupi nové sekačky, traktůrku, krovinořezu, zahradního nábytku nebo i bazénu, máme pro vás dobrou zprávu! Firma Mountfield momentálně pořádá velkou slevovou akci, ve které najdete všechny výrobky se slevou až 50% na vše. Celý katalog, kterého se to týká, si můžete prohlédnout na stránkách mountfield.cz. My vám z něj níže představíme ty nejlepší a nejvýhodnější kousky, na které stojí za to se v této probíhající akci zaměřit nejvíce.

S akcí Mountfield získáte 50 % slevu na vše

Na našich stránkách to opakujeme často – u firmy Mountfield se téměř nevyplatí nakupovat za plné ceny. Tato česká společnost totiž v průběhu celého roku pořádá nepřeberné množství různých akcí, ve kterých mohou ceny klesnou až o 50 procent. Když jsme si nedávno představovali nový ceník veškerého zboží od Mountfieldu, připomínali jsme, abyste uvedené katalogové ceny brali s rezervou.

Důkazem toho je i aktuální akce nazvaná jednoduše Mountfield 50% sleva na vše. Jak název napovídá seženete v ní veškeré zboží z katalogu této společnost až o padesát procent levněji. A jak jsme slíbili, my si teď ty nejlepší kousky představíme podrobněji, abychom vám výběr alespoň o kousíček usnadnili. Zajímat nás tak budou především sekačky, bazény, zahradní traktůrky nebo nábytek s nejlepším poměrem kvalita/cena.

Nejlepší zahradní sekačky v aktuální akci

Z elektrických sekaček vyniká v současné akci elektrická sekačka BluePower 37E, která zároveň patří k těm nejprodávanějším. Jedná se o nejlevnější elektrický model řady Comfort line, takže na ní dostanete všechny nadstandardní výhody – 7 let záruku, posezónní prohlídky zdarma a ještě vám stroj zdarma odvezou s zprovozní tak, kde budete potřebovat. To vše se slevou 50 % za akční cenu 4800 Kč.

Naopak ze sekaček s benzínovým motorem je obdobou přechozího modelu stroj MTF 4820 HP. Ten se vyznačuje silným motorem o výkonu 4,5 koňských sil, pojezdem, objemným sběracím košem o objemu 60l a nechybí ani rozšířená 7-mi letá záruka a další nadstandardní služby jako u předchozího modelu. Podrobnosti si můžete prohlédnout přímo na oficiálních stránkách prodejce.

Na rozsáhlejší plochy se zahradním traktůrkem

Se zahradním traktůrkem pohodlně posekáte i rozsáhlé travní plochy. Díky nynější akci s 50 procenty slevou na vše jsou navíc zahradní traktory dostupnější než kdykoliv dříve. U takto nákladných strojů, u kterých se počítá, že budou sloužit po mnoho let, vždy doporučujeme kupovat pouze modely s rozšířenou 7-mi letou zárukou, ke které navíc dostanete i odvoz a posezónní prohlídky každým rokem zdarma.

Příkladem takového stroje je traktor XDC 140, který v současné akci seženete již za cenu 42 900 Kč. Původní cena uvedená v katalog je při tom téměř dvojnásobná – 73 500 Kč. Za všechny tyto nadstandardní služby se ale podle nás vyplatí připlatit. Stroj navíc pohání osvědčená značka motorů Briggs&Stratton, což už samo o sobě je zárukou dlouhodobé výdrže.

Bazény se vyplatí nakupovat v sadě

Z katalogu firmy Mountfield jsou nejprodávanější všechny bazény Azuro. Upozorňujeme však na to, že žádné bazény se nevyplatí kupovat samostatně. Ke každé trošku většímu bazény potřebujete i základní příslušenství jako je čerpadlo a písková filtrace, aby se ve vodě dalo vůbec po delší dobu koupat. A ty stojí často víc, než samotné těleso bazénu. Z tohoto důvodu se vyplatí koukat zejména po bazénových sadách.

Cena se odvíjí od rozměru bazénu. Rozumná rozměr 4,6m s hloubkou 1,2 m nabízí například bazény Azuro 402 v sadě De Luxe. V aktuální Mountfield akci s 50 % slevou získáte za cenu 20 750 Kč (původní cena 42 645 Kč) tento bazén spolu s pískovou filtrací, solárním ohřevem, nerezovými schůdky a dopravou i sestavením vše již započítané v této ceně.

Který nábytek pořídit na zahradu

V současné Mountfield akci můžete s 50 procenty slevou zakoupit také vše z katalogu zahradního nábytku této společnosti. Z materiálů je na výběr několik druhů různých dřev (borovice, teak, meranti, mahagon, hliník, tahokov nebo ratan). Na našich stránkách jsme největšími fanoušky právě ratanového nábytku, alespoň ven na zahradu. Oproti dřevu vydrží téměř vše, nemusíte ho při každé přeháňce uklízet dovnitř a zároveň je lehký na přenášení, pohodlný na sezení a nestojí zase tolik. Například ratanové křeslo Claudia vyjde nyní na 2000 Kč z původních 4000 Kč.

Třešničkou na dortu jsou infrasauny

Infrasauny jsou nejnovějším výdobytkem moderní technologie. Celé zařízení je navíc naprosto bezpečné a výrobce se chlubí, že se tato technologie používá i v dětských inkubátorech. Pokud využijete nynější akci s 50 % slevou, z cen těchto infrasaun vás rozhodně pot nepolije.

Například nejlevnější model Mariana, který plně dostačuje k běžnému domácímu použití, nyní seženete již za 17 290 Kč. Přitom původní cena uvedená v ceníku pro tento rok je stanovena na 29 490 Kč. I tento přiklad je ukázkou, že nákup v akcích se u Mountfieldu skutečně vyplatí. Navíc v sekci na našich stránkách si můžete prohlédnout všechny aktuální slevy, které nás ještě tento rok čekají.

Tagy: mountfield cz ceník veškerého zboží, mountfield akce 50 procent sleva