Baumax

Společnost Baumax.cz je specialistou na veškeré zboží pro kutily i profesionální stavebníky. V jeho katalozích naleznete vše pro rodinný dům, na zahradu i na chatu. Sortimentu prodejen dominuje zejména stavební materiál, jako jsou např. OSB desky, plovoucí podlahy, vchodové dveře, obklady, dlažby, plastová okna, cihly, a podobně. Samozřejmostí je i zahradní technika a další zboží z katalogů Baumax.cz pro tento rok níže. Ve své schránce můžete také pravidelně najít aktuální akční letáky, Každých 14 dní se v nich můžete těšit na čerstvé slevy, akce a výprodeje na vybraný sortiment značky.

Katalogy zboží Baumax.cz

Při listování Baumax.cz katalogem zboží pro rok 2017 může narazit např. na cenově výhodné kamenné obklady, dlažby a podlahy. Stavební materiál jako cihly, vápno a cement je samozřejmostí. Pokud potřebujete jen dokončit hotovou stavbu, oceníte také plovoucí podlahy, OSB desky, vchodové dveře, koupelny, vany, umyvadla, sprchové kouty, kuchyňské linky, odpady, potrubí a elektroinstalaci nebo například barvy na zeď. Baumax.cz katalogy se zbožím dále zákazníkům nabízejí například zahradní nábytek, sestavy a techniky, jednoduché dřevěné domky, rostliny i užitečné nářadí jako vrtačky, šroubováky, brusky, pily, drtiče, štěpkovače a mnoho další. Aktuální akční letáky vám v aktuálně navíc každých 14 dní přinášejí čerstvé akce, slevy a výprodeje za ty nejlepší ceny.

Bohatý sortiment prodejen a e-shop

Pokud vás cokoliv z Baumax.cz katalogů zboží pro tento rok zaujalo, doporučujeme navštívit nejbližší prodejnu značky, kterou najdete určitě i ve vašem městě. Celý přehled i s adresami je připraven na Baumax.cz. Z jednotlivých měst sortiment zboží nabízí například Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, Karlovy Vary, Cheb, Teplice, Ústí nad Labem, Liberec, Hradec Králové, Mladá Boleslav, Pardubice, České Budějovice, Tábor, Přerov, Uherské Hradiště, Zlín, Vsetín nebo Opava. Prolistovat si celým katalogem se zbožím Baumax.cz a aktuálními akčními letáky můžete i ve výše uvedeném odkazu. V roce 2017 je v provozu i jednoduchý internetový obchod, který prozatím nabízí jen výběr toho nejoblíbenějšího zboží z aktuálních výprodejů, akcí a slev. Prodejny Baumax a e-shop jsoi rájem pro všechny kutily a stavbaře a věříme, že zákazníkům přízeň vydrží i v tomto roce.

Tagy: baumax.cz katalog zboží, baumax prodejny, baumax aktuální leták