Mounfild akce

Společnost Mounfild asi není třeba dlouže představovat. Jedná se o největšího prodejce zahradního vybavení a bazénů v ČR. Lidé si ho oblíbili především díky různým akcím a výprodejům, které Mounfild často pořádá. A právě nejrůznější slevy budou tématem číslo jedna i dnes.

Akce ze zahradního katalogu značky Mounfild

Níže najdete vybrané zboží, které zákazníci u této společnosti vyhledávají nejčastěji. Tentokrát jsme se však zaměřili na trošku méně obvyklý sortiment a tak řeč bude třeba o strunových sekačkách nebo zahradních houpačkách. Ještě než začneme je nutné zmínit, že správně se jméno této společnosti píše Mountfield. Pouze pro lepší dohledatelnost a správné nasměrování všech tápajících čtenářů, v textu uvádíme fonetický přepis tohoto jména.

Strunové sekačky

Strunové sekačky slouží povětšinou k drobnému doladění nedostupných ploch, které nezvládla posekat klasický sekačka. Ze zahradního katalogu nyní v akci seženete např. jeden z nejpopulárnějších modelů RT 1525 DA Flexo Trim a to za cenu 1450 Kč (původně stál 2500 Kč).

Výhodou této sekačky je nízká váha, takže se dobře přenáší. Výkonu má však tento stroj na rozdávání, o což se stará motor o výkonu 350 W. Sekací plocha je v tomto případě 25 cm a propracovaná ergonomie zaručuje to nejvyšší pohodlí i při dlouhotrvající práci. Další zajímavé modely najdete v našem přehledu nejvýhodnějších sekaček na trávu.

Sekací traktůrky neboli ridery

Zahradní traktory dokážou ušetřit spoustu práce. Bez námahy tak posekáte i rozlehlejší plochy, které by sekačkou šly udržovat pouze stěží. Malé sekací traktůrky nazýváme cizím slovek ridery a v katalogu Mounfildu jich najdeme hned několik.

Tím nejprodávanějším sekacím traktůrkem je model XE80VD, jenž se pyšní prvotřídním motorem Briggs&Stratton. V aktuální akci lze tento stroj zakoupit za akční cenu 35700 Kč. Výhodou je jako u všech malých traktůrků vysoká obratnost a nízké provozní náklady. Díky drobným rozměrům se s ním vejdeme opravdu všude. Dojem kazí jen 2 letá záruka, který je podle našeho soudu v této kategorii poměrně málo.

Zahradní nábytek a houpačky ve výprodeji

Akce společnosti Mounfild se kromě zahradní techniky vztahují na zahradní nábytek. Tohoto v katalogu najdeme opravdu mnoha a zakoupit ho můžeme buď jednotlivě nebo v celý sestavách. K dispozici jsou různé materiály od několika druhů dřev až po kov nebo umělý ratan. Podrobnosti k nim najdete v sekci ceníku zahradního zboží a nábytku.

Třešničkou na dortu v současných akcích nábytků jsou pak všechny zahradní houpačky. Ty poskytnou ten nejlepší relax a mnoho lidí si bez nich odpočinek na zahradě ani neumí představit. V katalogu najdeme kvalitní dřevěné houpačky značky Penelope se zabudovanou střechou proti sluníčku a pohodlnými polstrovanými potahy.

Další akční nabídka zboží firmy Mounfild

V aktuálním výprodeji můžete za akční cenu nakoupit i celou řadu dalšího zboží z katalogu této společnost. Za všechny můžeme zmínit např. rotační sekačky, grily, krbová kamna, infrasauny nebo křovinořezy, vertikutátory a další drobné zahradní nářadí. Některé z nich podrobně rozebíráme v samostatné části věnované katalogu firmy Manfild a prohlédnout si je můžete také v aktuálním akčním letáku, který pravidelně dostáváte do vaší schránky.

Zákaznická karta

Společnost Mounfild nabízí i svůj věrnostní program a to pro všechny zákazníky, kteří zde nakupují nejčastěji. Se svou zákaznickou kartou dostanete za každý utracených 10 Kč jeden bod a ty pak můžete přeměnit na různí věrnostní odměny a slevy. Karta vám zajistí i výhodnější servis nebo levnější náhradní díly.

Prodejny a e-shop

Všechno zmíněné zboží a ještě mnohem více, nyní můžete v akci nakoupit ve všech prodejnách Mounfild v ČR. Těch je v roce 2014 už více než 50 a najdete je ve všech větších či menších městech jako je např. Praha, Brno, Ostrava, Plzeň, České Budějovice, Olomouc, Most, Cheb, Ústí nad Labem, Liberec, Pardubice, Hradec Králové, Jihlava nebo Zlín. K dispozici je také oficiální internetový obchod. Odkaz na něj pak najdete zde.

Tagy: mounfild 2015