Zahradní nábytek

Aktuálně je možné v síti prodejen Baumax nakoupit zahradní nábytek ve výprodeji za nejlevnější akční ceny. Níže si můžete prohlédnout přehled veškerého nábytku, na který se letošní akce vztahují, včetně jeho přesných cen.

Nezapomeňte také, že ve výprodejích nyní zakoupíte také veškeré zahradní nářadí, krbová kamna, rostliny, dlažby zkrátka vše, co v katalogu této společnosti nalezneme. Abyste si o cenách a nabídce mohli udělat objektivní přehled, doporučujeme navštívit také stránky firmy Mountfield, která též nabízí velký výběr zahradního nábytku a shodou okolností i zde probíhají velké slevy, akce a výprodeje.

Zahradní nábytek Baumax nyní ve výprodejích

Při výběru každého zahradního nábytku je nutné nejprve dobře zvážit vhodný materiál. Ve výprodejích zahradního nábytku sítě Baumax narazíte na různé druhy dřev (borovice, teak nebo mahagon), kov (nejčastěji hliník) a různých umělých materiálů, jimž vévodí umělá ratan. Přednosti a nevýhody každého z nich si nyní probereme.

Dřevěný nábytek je náročný na údržbu

Stylově se na zahradu nejvíce hodí nábytek ze dřeva. Baumax nabízí všechny klasické druhy zahradního nábytku – židle, křesla, stoličky, stoly i celé zahradní sestavy. Například v současném výprodeji nejlevnější borovicová židle na letní posezení, stojí kolem 1500 Kč, stůl ze severské borovice pak vyjde na 2500 Kč.

Před tím, než se odhodláte ke koupi je však nutné vědět, že všechny druhy dřeva mají jedno společné – jsou poměrně náročné na údržbu a pokud je chcete pravidelně používat venku, je nutné je natírat speciálními ochrannými prostředky. I tak je ale lepší dřevěný nábytek pravidelně uklízet do krytích prostor a chránit ho před deštěm.

Univerzální nábytek z kovu

Baumax nabízí i nábytek vyrobený z kovu, nejčastěji hliníku nebo tzv. tahokovu. Jedná se o velmi levný a univerzální nábytek. Například takové hliníkové křeslo seženete v roce 2014 ve výprodejích již od 800 Kč. Stůl pak Baumax nabízí již od 1500 Kč. Výhodou je i to, že kov je na povrchu ošetřen antikorozivní vrstvou, takže vydrží přes léto klidně i venku na dešti. Jedinou nevýhodou může být estetická stránka – kovový nábytek zkrátka vzhledově není na zahradě tak pěkný. Více jsme se tomuto tématu věnovali také v akcích na 50% u firmy Mountfield.

Na zahradu bychom doporučili nábytek z umělého ratanu

Všechny výhody obou dvou typů materiálů v sobě spojuje zahradní nábytek z ratanu. A i ten společnosti Baumax v současných výprodejích nabízí. Nábytek z ratanu vyniká svým přírodním vzhledem je velice lehký, takže se dá snadno přenášet a k tomu snese snad úplně vše. Klidně ho můžete nechat přes léto venku a nevyžaduje ani žádnou zvláštní péči.

A cena? Také velmi dobrá. V právě probíhající akci koupíte ratanové křeslo již od 1300 Kč a stolek pak kolem 3000 Kč, v závislosti na velikosti. Baumax nabízí skutečně velký výběr zahradního nábytku a je jen na vás, který z nabízených kousků si zvolíte. Podrobnosti najdete též na oficiálních stránkách na adrese baumax.cz.