Bauhaus

Ať už plánujete stavět, rekonstruovat či jen sháníte cenově dostupné vybavení pro zahradu či rodinný dům, je obchod Bauhaus.cz tím správným místem. Jeho katalogy se zbožím nabízejí vše, co by mohl běžný kutil či zahrádkář potřebovat a na své si přijdou i profesionální stavbaři. Pravidelně také vycházejí aktuální akční letáky, ve kterých každých 14 dní najdete to nejzajímavější ze slev, akcí a výprodejů. Na každé prodejně jsou vám navíc k dispozici vyškolení specialisté, kteří Vám rádi poradí s vašimi případnými dotazy. Níže pro vás vybíráme to nejlepší z Bauhaus.cz katalogů zboží pro tento rok a nechybí ani odkaz na nejbližší prodejnu, kde můžete zmíněný sortiment zakoupit.

Bauhaus.cz katalogy se zbožím pro rok 2017

Bauhaus.cz nabízí vše ze tří okruhů – stavba, zahrada a drobné nářadí. Pokud stavíte či provádíte rekonstrukci, jistě oceníte bohatý výběr stavební materiálů cihel, malty, vápna, střešních tašek, tepelných izolací, elektrorozvodů, atd. Na zařízení hrubé stavby jsou tu pak např. interiérové dveře, obklady, dlažby, OSB desky, plastová okna, parkety, dřevěné plovoucí podlahy, digestoře, kuchyňské linky, vany, sprchové kouty, záchody, bidety, barvy na malování, světla a svítidla, nábytek, WC mísy a další. Zahrádkaří pak ocení z Bauhaus.cz katalogů zboží zejména zahradní techniku, jako jsou sekačky, křovinořezy, zahradní traktůrky, drtiče větví, kompostéry, atd. Vyhrazen je i zde speciální koutek s prodejem rostlin a drobných stromů a keřů. Probíhající výprodeje pak najdete v aktuálních akčních letácích.

Navštivte nejbližší prodejnu ve vašem městě

Pokud vás cokoliv se Bauhaus.cz se zbožím zaujalo, můžete se vypravit na nejbližší prodejnu. Internetový e-shop bohužel společnost v roce 2017 zatím neprovozuje. Přehled, prodejen, otevíracích dob, jakož i další informace najdete na Bauhaus.cz. Z jednotlivých měst jsou pobočky umístěny například v Praze (Chabry, Pankrác, Průhonice), Brně, Plzni, Liberci či Českých Budějovicích. Obchody v dalších městech jako je Ostrava, Karlovy Vary, Cheb, Teplice, Most, Ústí nad Labem, Hradec Králové, Pardubice, Jihlava, Zlín, Olomouc, Opava či Frýdek Místek zatím stále čekají na své otevření. I přes to věříme, že Bauhaus.cz katalogy se zbožím a aktuální akční letáky značky mají co nabídnout vše a že cesta na prodejnu za to stojí.

Tagy: bauhaus.cz katalogy zboží, bauhaus aktuální letáky, bauhaus výprodeje, bauhaus e-shop