Maxgarden

Stránky www.maxgarden.cz představují populární internetový obchod, ve kterém pohodlně nakoupíte vše pro dům a zahradu. Zahradní techniku, nářadí do dílny, bazény a bazénové příslušenství, zahradní nábytek a sestavy, solární ohřev vody, sušičky na prádlo, fóliovníky, solární ohřev vody, venkovní krby i hračky pro děti. E-shop a jeho katalogy garantují vysokou kvalit za rozumnou cenu a aktuálně můžete až do konce měsíce využít velkých výprodejů a slev na vybrané zboží z katalogu internetového obchodu. A na co konkrétně se můžete v aktuálních slevových akcích těšit?

Internetový obchod www.Maxgarden.cz

Co se nejpopulárnějších produktů z katalogů internetového obchodu týče, nabízí stránky www.Maxgarden.cz široký výběr techniky, zahradních sestav a nábytku, dílenského nářadí či chovatelských potřeb. Z jednotlivého zboží můžeme zmínit například benzínové a elektrické sekačky, tlakové myčky, sušičky na prádlo, křovinořezy, grily, kompostéry, pily nebo krbová kamna. Ze zahradních sestav nezapomeňte využít výhodné koupě nábytku, regálů, fóliovníků, slunečníků, dětských houpaček a skluzavek, trampolín či pískovišť. Výprodeje, slevy a akce v internetovém obchodě www.Maxgarden.cz se vztahují i na nářadí do dílny, bazény a solární ohřevy vody či chovatelské potřeby.

Doprava, platba a informace k nákupu

V roce 2015 je možné zboží nakoupit výhradně v internetovém obchodě www.Maxgarden.cz. Kamenné prodejny zatím v Praze, Brně, Ostravě, Plzni, Olomouci ani dalších městech nenajdeme. Co se poštovného týče, to vyjde na 79 Kč a u nadměrného zboží, které nemůže doručit česká pošta pak na 399 Kč. Doprava trvá obvykle 2–3 pracovní dny a zaplatit za zboží můžete všemi obvyklými způsoby. Až dokonce měsíce probíhají velké výprodeje na veškerou zahradní techniku, sušičky na prádlo, venkovní krby, solární ohřevy vody, fóliovníky či zahradní nábytek a sestavy. Neváhejte proto a nakupte v internetovém obchodě www.Maxgarden.cz již dnes.

Tagy: maxgarden.cz zahradní sestavy, maxgarden slevy na zahradní nábytek, www.maxgarden.cz internetový obchod