Avenberg

Avenberg patří k nejoblíbenějším internetovým obchodům na poli zahradní techniky, příslušenství do dílny, nářadí, elektrokol, zahradního nábytku a dalšího vybavení zejména pro kutily a zahrádkáře. Kromě velikého výběru různorodého zboží potěší také ceny, které patří v dané kategorii k nejnižším na internetu. Internetový obchod Avenberg funguje již mnoho let a za tu dobu si získla řadu spokojených zákazníků. Na tomto místě najdete vše, co o nákupu zde potřebujete vědět. Detailně si projdeme katalogy této značky, včetně aktuálních slevových akci a výprodejů a k dispozici jsou i další užitečné informace jako možnosti placení, ceny dopravy a naše tipy a na hity letošní sezóny.

Zahradní technika, nábytek, dílna i vybavení pro seniory

Katalog společnosti Avenberg je velmi různorodí a čítá tisíce různých druhů zboží. Rozdělen do jednotlivých kategorií, které jsou následovné – dílna a nářadí, elektro, elektrokola, nábytek a bydlení, senioři, zahrada a zahradní technika. Co se jednotlivých kategoríí týče, dílna a nářadí nabízí kromě samotného nářadí také tlakové myčky, řebříky, pracovní stoly nebo regály. Sekce elektro pak představuje různou elektrotechniku, elektrická kamna, LED reflektroy nebo vysavače. Název sekce elektrokola hovoří za vše. Dále pak zde máme část věnovanou nábytku a bydlení, kde se nechází různé židle, křesla, lehátka, ochrana před hmyzem, jídelní sety, úložné systémy a dokonce i hračky. Poslední sekce zahradní technika pak čítá všechny sekačky, křovinořezy, čerpadla, solární sprchy, kompostéry, grily, kolečka, zahradní domky a další.

Pokud bychom měli z katalogu Avenberg vybrat naše favority, tak nás nejvíce zaujala sekce Senioři. Ta čítá různé vychytávky, které dokážou významně ulehčit život zejména starším lidem, které trápí omezená pohyblivost. Všichni jistě ocení věci jako obouvák s prodlouženou rukojetí, lupu na čtení s vlatní LED osvětlením, koupelnová madla, zvýšený sedák, teleskopiskou skládací hůl na procházky, vyvýšenou podložku na sednutí, zvýšení nástavce na WC, vyhřivanou vestu, zasilovač zvuku, chodítka a řadu dalších velmi užitečných předmětů. Návštěvu této sekce můžete každému jednoznačně doporučit. Proč například neulehčit život babičce povedeným dárkem z této sekce?

Internetový obchod Avenberg

Vhod jistě přijdou užitečné informace o nákupu v tomto internetovém obchodě. Běžné zásilky doručuje Česká pošta nebo přepravní společnost Geis Parcel. Doručení proběhne do 7 pracovního dnů a jeho cena začíná na 79 Kč u menších předmětů. U těch objemnějšího druhu zboží jako zahradní nábytek si samozřejmě člověk za dopravu o něco připlatí. Cena za dopravu u nadrozměrných předmětů začíná na 399 Kč a o přesné ceně dopravy za vybrané zboží budete samozřejěm vždy přesně informování ještě před samotnou objednávkou. V aktuální době Avenberg přináší celou řadu zajímavých slevových akci a výprodejů. Nás například zaujala relaxační zahradní lehátka Penelope s funkcí houpání pro 2 osoby za 2999 Kč nebo všestranný bezdrátový set nářadí Avenberg již za 1999 Kč (zlevněno z 3999 Kč). Akčních slev je ale u Avenbergu mnohem více a stačí si jen vybrat.

Tagy: avenberg internetový obchod, avenberg.cz