Zahradnictví Kruh

Subtropické zahradnictví Kruh je tu pro vás už od roku 1976. Využít k nákupu můžete internetový obchod značky či si celou nabídku produktů přijet osobně prohlédnout do Jilemnice, kde zahradnictví sídlí. Pracovní doba je po celý rok každý všední den od 8 do 15:30. Tajemstvím značky je ideálně situované stanoviště v Jilemnici, jenž se nachází v relativně vyšší nadmořské výšce 450 metrů nad mořem. Subtropické rostliny z nabídky produktů zahradnictví Kruh jsou tak díky tomu dobře otužilé a podle zkušeností a hodnocení zákazníků dobře vyrostou na každé české zahrádce.

Katalog a nabídka produktů zahradnictví Kruh

K nákupu doporučujeme využít především internetový e-shop značky níže. Zahradnictví Kruh svou nabídku produktů vystavuje celou online, takže si z pohodlí domova můžete vybrat vše, co vás zrovna zajímá. Aktuálně navíc až do konce měsíce probíhají velké výprodeje, akce a slevy na vybrané rostliny ze sortimentu. Níže společně navštívíme internetový eshop, prodejnu v Jilemnici i s pracovními dobami a blíže se podíváme i na katalogy značky nejen se subtropickými rostlinami.

Subtropické rostliny, ovoce, zelenina i balkónové květiny

Zahradnictví Kruh a jeho katalogy čítají bohatou nabídku produktů a zejména pak pokojových a ovocných rostlin, bylin, keřů a stromů. K nejprodávanějším patří kupříkladu kanadské borůvky, maliníky, jahodníky, jabloně, révy vinné, třešně, citrusy, rybíz, švestky a další ovoce. Oblíbené jsou v katalozích také všechny balkónové květiny – balkónový jahodník, muškáty, surfínie, verbeny, lantany a podobně. Zahradnictví Kruh v nabídce produktů dále prodává také bylinky (bazalku, oregano, libeček, mátu), masožravky, živé ploty, zeleninu a různé zahradní pomůcky.

Internetový e-shop a pracovní doba pobočky v Jilemnici

Pokud vás v nabídce produktů zahradnictví Kruh cokoliv zaujalo, můžete k nákupu použít e-shop či přímo navštívit pobočku v Jilemnici. Internetový obchod se nachází na adrese zahradnictvikruh­.cz a jeho online katalogy nabízejí vše, co byste mohli pro pěstování potřebovat. Poštovné vyjde na 149 Kč a na 199 Kč v případě větších ovocných keřů. Kamenná pobočka subtropického zahradnictví Kruh sídlí v Jilemnici a navštívit ji můžete v pracovní době každý všední den od 8 do 15:30. Věříme, že vás nabídka produktů od Kruhu zaujala a najdete si v ní to pravé.

Tagy: zahradnictví kruh nabídka produktů, www.subtropické zahradnictví kruh.cz, zahradnictví kruh pracovní doba, zahradnictví kruh v jilemnici katalog