Hornbach

Prodejny Hornbach Vám nabídnou kompletní sortiment vybavení pro dům a zahradu. Značka představuje jeden z nejpopulárnějších hobbymarketů na našem území. Pravidelně také vycházejí aktuální Hornbach letáky na tento týden, ve kterých najdete vždy ty nejzajímavější slevy, výprodeje a akce. Podrobněji jsou platné katalogy rozebrané níže. Pokud vás v letácích cokoliv zaujme, můžete tento sortiment nakoupit v prodejnách Hornbach v Praze, Plzni, Hradci Králové, Brně a Ostravě. Přesná místa a otevírací doby rovněž hledejte níže. Nyní už se pojďme podívat na sortiment z aktuálních Hornbach letáků v tomto týdnu podrobněji.

Aktuální letáky Hornbach na tento týden a příští

Prodejny Hornbach nabízejí kompletní sortiment a katalogy zboží pro dům a zahradu. V Praze, Ostravě, Plzni, Hradci Králové, Brně a Olomouci tak můžete v otevírací době nakoupit například stavební materiál a dále také obklady, OSB desky, izolační materiál, střešní tašky a krytiny, dlaždice, linoleum, plovoucí podlahy, cihly a mnoho dalšího. Dále v katalogu najdete zahradní techniku, jako jsou sekačky, křovinořezy, motorové pily, vertikutátory, vyžínače, drtiče větví, infrasauny či zahradní nábytek. Poslední velkou skupinu pak tvoří sortiment pokojových a zahradních rostlin. V aktuálních letácích Hornbach na tento týden i ten příští najdete přehled těch nejzajímavějších slev, výprodejů a akcí. Využít je můžete na každé prodejně značky ve vybraných českých městech.

Sortiment a otevírací doba prodejen Praha, Plzeň, Brno, Olomouc a Ostrava

Prodejny značky v roce 2015 najdete hned na několika místech po celé ČR. Všechny z nich nabídnou kompletní sortiment zboží z aktuálních letáků Hornbach na tento i příští týden. Z jednotlivých měst prodejny se sortimentem Hornbach nabízí Plzeň (U Prazdroje), Praha (Řepy, Čestlice, Černý Most), Hradec Králové (Rovná 1697), Brno (Heršpická 3), Olomouc (Hodolany) a Ostrava (Vítkovice a Svinov). Otevírací doba těchto prodejen se pak pohybuje ve všední dny od 7:00 do 21:00. O víkendu pak od 8:00 do 21:00. Kdykoliv v otevírací době vám zde vyškolení prodavači rádi pomohou s jakýmikoliv dotazy ohledně sortimentu. Veškeré zboží z aktuálních Hornbach letáků na tento týden si též můžete prohlédnout právě na zmiňovaných místech či online pomocí internetu.