Mountfield cz ceník veškerého zboží

Ceník veškerého zboží společnosti Mountfield.cz vychází vždy na začátku roku a vyzvednout si ho můžete buď osobně a to na každé prodejně této společnosti nebo si ho objednat zdarma až domů do schránky. Nejjednodušší a také nejpohodlnější cesta je ale si celý ceník s veškerým zbožím prohlédnout přímo online prostřednictvím internetu. A to třeba právě na našich stránkách. Níže jsme pro vás připravili výběr toho nejlepšího, co můžete v aktuálním ceníku společnosti Mountfield.cz na­jít.

Ceník veškerého zboží Mountfield.cz

Je třeba zmínit, že ceny uvedené v ceníku s veškerým zbožím jsou pouze orientační. V průběhu roku Mountfield.cz pořádá velké množství výprodejů a slevových akcí, kdy ceny padají až o 70% proti cenám uvedeným v ceníku na začátku roku. Kromě výchozích cen jsme se proto v jednotlivých kategoriích snažili uvést také přibližné ceny, které v prodejnách Mountfield můžete čekat během těchto slev.

Rotační sekačky

Rotační sekačky jsou v ceníku firmy Mountfield.cz rozděleny na dva druhy – elektrické a benzínové. Ty s elektrickým pohonem jsou významně levnější, ale mají také obecně nižší záběr sečení a menší objem sběrného koše. Nejlevnější elektrická sekačka FM33E stojí běžně 2400 Kč (v akci nyní 1200 Kč) a nejlevnější benzínová EPL424 3890 Kč.

Pokud to však myslíte se sečením trávy trochu vážně, vyplatí se pořídit z ceníku veškerého zboží Mountfield.cz sekačky s nejlepším poměrem cena/výkon a ideálně se 7-mi letou zárukou. Všem těmto parametrům odpovídá elektrická sekačka BluePower 37E v ceně 7350 Kč (akční cena 4740 Kč) a z benzínových strojů pak NT484TR za 12990 Kč (po slevě 7690 Kč).

Nadzemní bazény

Ceník společnosti Mountfield.cz nabízí velké množství bazénů – nafukovací, venkovních, vnitřních, nadzemních, zapuštěných, atd. Přes 90% prodejů však tvoří univerzální nadzemní bazény značky Azuro, které můžete zapustit i do země. Nejlevnější bazén Azuro 400 současný ceník nabízí za 11 030 Kč a v akci jej lze sehnat i za 6800 Kč.

Jakýkoliv bazén od firmy Mountfield však doporučujeme vždy kupovat v celé sadě, ve které dostanete rovnou i veškeré potřebné příslušenství. Bazénová sada v případě modelu Azuro 400 vyjde se solárním ohřívadlem na 33255 Kč a s tepelným čerpadlem pak na 51365 Kč. V akci v průběhu roku ale seženete obě sady bazénů i za polovic.

Zahradní nábytek

Mountfield.cz nabízí ve svém ceníku různé druhy zahradního nábytku. Z materiálů jsou k dispozici různé druhy dřev (borovice, smrk, meranti, mahagon, teak), kovů (hliník, tahokov) nebo umělých materiálů (umělý ratan). V katalogu najde též zahradní houpačky. Cena nábytku se v závislosti na materiálu pohybuje od 1000 do 3000 Kč u židlí a od 3000 do 6000 u zahrad­ních stolů.

Krbová kamna

Obzvláště v zimě oceníte kvalitní krbová kamna. Ceník s veškerým zbožím Mountfield.cz nabízí 20 různých modelů z nichž si vybere opravdu každý. Nejlevnější krbová kamna bez výměníku vyjdou v akci na 6200 Kč. Pokud očekáváte od kamen více než jen občasné zahřátí o víkendu na chatě, bude vhodné se poohlédnout po krbových kamnech s výměníkem. Nejlevnější model těchto kamen Opala vyjde ve slevách na 18150 Kč (běžná katalogová cena 30650 Kč).

Motorové pily

Univerzálním pomocníkem v létě i zimě jsou motorové pily. V ceníku veškerého zboží Mountfield.cz najdete asi 25 víceúčelových motorových pil. Etalon kvality již dlouhá léta představují pily Oleo-Mac. Jejích ceny startují na 3800 Kč v případě nejlevnějšího hobby modelu GS350 a šplhají až k 15000 Kč v případě profesionální pily Oleo-Mac GS820. Při jejich výběru se doporučujeme v ceníku dívat především po 7-mi leté záruce.